Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bathory

4 posters

Goto down

Bathory Empty Bathory

Odoslať  Deftie So júl 30, 2011 1:02 am

Neviem, ako ste na tom s Jakubiskovou tvorbou vy, ale jeho posledné dielka vo mne vzbudzujú skôr odpor ako obdiv. Vrcholom tejto kategórie je Bathory. Knihu od Nižňanského som prečítala kedysi jedným dychom (uvedomujem si, že so skutočnosťou to má pramálo spoločného) a radšej by som videla adaptáciu tejto knihy, keďže žiadnej si nie som vedomá. Celkovo ma však film sklamal, či už hereckými výkonmi alebo zvratmi, ktoré mi pripadali, akoby ich vymyslelo súčasné dieťa bez fantázie.
Deftie
Deftie
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 20
Join date : 29.07.2011
Age : 36
Bydlisko : posledná komnata v zapadnutom mozgu

Návrat hore Goto down

Bathory Empty Re: Bathory

Odoslať  Terrik So júl 30, 2011 1:22 am

nejpovedenější je hudba... jiank to bylo takové... nijaké
Terrik
Terrik
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 27
Join date : 28.07.2011

Návrat hore Goto down

Bathory Empty Re: Bathory

Odoslať  Mimi So júl 30, 2011 1:30 am

Deftie: musim suhlasit keby to bolo natocene podla knihy Niznanskeho bol by to fakt super film pretoze ta kniha bola skvelo napisana Wink ale tento vytvor no ja neviem bolo to cele take nijake a po pravde to skor bola jej obhajoba aspon mne to tak cele prislo Rolling Eyes ale co sa jeho tvorby tyka ono vacsinu jeho filmov nechapem ma taky svojsky styl Smile
Mimi
Mimi
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 140
Join date : 17.07.2011
Age : 36
Bydlisko : between Heaven and Hell :)

Návrat hore Goto down

Bathory Empty Re: Bathory

Odoslať  Stormy Št august 04, 2011 4:28 am

Ja vás asi trochu sklamem, ale ja osobne Jakubiskovu tvorbu nemám vôbec v láske a film Bathory ma milo prekvapil Smile Ako herecké výkony, tak i príbeh a samotné spracovanie Smile Film som videla už viac krát. Netvrdím, že ide o veľdielo, ale páčil sa mi a ide o príjemnú oddychovku na nudné jesenné večery Sad
Stormy
Stormy
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 12
Join date : 04.08.2011
Age : 28
Bydlisko : On the end of the Earth :P

http://stormy-whisper.blogspot.com/

Návrat hore Goto down

Bathory Empty Re: Bathory

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.