Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-----INFORMACE------prosím čtěte

3 posters

Goto down

-----INFORMACE------prosím čtěte Empty -----INFORMACE------prosím čtěte

Odoslať  Terrik Pi júl 29, 2011 11:58 pm

Vzhledem k mému dřívějšímu působení na jiném foru. Mám již někter povídky rozepsané/napsané. Jenže tam jsem je momentálně pozastavila. Chtěla bych upozornit na špatnou gramatiku a překlepy. Vím o nich snažím se je odstraňovat, ale i tak tam prostě jsou. Jsem zastáncem obsahu a děje povídky, než nějakého gramatického topu. Takže pokud to někomu vadí prosím nečtěte je. Nerada bych došla k tomu, co řeším teď někde jinde. Označení za pisatele, který si neváží čtenářů jen proto, že má chyby v textu, bych už po druhé slyšet nechtěla, opravdu mě to mrzelo. Stejně tak jako že mám 2-3 povídky rozepsané najednou. Tak se předem omlouvám, a pokud se i přes to najdou lidé co budou ochotni číst, budu ráda....[b]
Terrik
Terrik
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 27
Join date : 28.07.2011

Návrat hore Goto down

-----INFORMACE------prosím čtěte Empty Re: -----INFORMACE------prosím čtěte

Odoslať  Mimi So júl 30, 2011 12:26 am

No co sa mna tyka urcite to pocut nebudes kludne pis ved niesme na sutazi ani v skole Wink pisat sa ma pre radost takze by som si takych ludi ani nevsimala Smile a ze mas rozpisanych viac poviedok? ... a co na tom ked ma clovek v hlave viac napadov a chce ich dat na papier Wink ved je to koniec koncov na autorovi akym tempom pise Smile a znova - je to pre radost Cool
Mimi
Mimi
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 140
Join date : 17.07.2011
Age : 36
Bydlisko : between Heaven and Hell :)

Návrat hore Goto down

-----INFORMACE------prosím čtěte Empty Re: -----INFORMACE------prosím čtěte

Odoslať  Terrik So júl 30, 2011 12:32 am

Jsem ráda že to bereš takhle... asi tak jako já.... a pár dalších fanoušků, pro které je to radost Laughing
Terrik
Terrik
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 27
Join date : 28.07.2011

Návrat hore Goto down

-----INFORMACE------prosím čtěte Empty Re: -----INFORMACE------prosím čtěte

Odoslať  Sue So júl 30, 2011 12:35 am

ako som ti už povedala nám tu to vadiť nebude, ver mi že aj v mojich poviedkach sa isto nájdu preklepy ale zatial sa na to nikto nesťažoval, ale tak nevadí ... sem dávaj čokolvek čo preložíš alebo napíšeš Smile
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

-----INFORMACE------prosím čtěte Empty Re: -----INFORMACE------prosím čtěte

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.