Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predstavte sa nám :)

+4
wiktoria
Michelle
Mimi
Sue
8 posters

 :: Ostatné :: Spovednica

Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Predstavte sa nám :)

Odoslať  Sue Št júl 28, 2011 9:48 pm

Myslím, že ako adminka by som aj mohla začať Very Happy

Takže moje ctené meno je Zuzana, ale pre kamošov a kamošky Sue. Som 22 ročné bláznivé dievča, ktoré je za všetku srandu. Strašne rada píšem, pribehy, poviedky, básne a všetko čo mi príde po ruku. Jedného dňa by som chcela vydať knihu, ale to je tak blízko ako keby som cestovala na aljašku Very Happy

Snažila som sa aj kresliť, ale to dopadlo katastrofálne, tak som to radšej nechala Smile Medzi moje obľúbené veci patrí počúvanie hudby, hlavne metalu a rocku, konečne po rokoch som si našla štýl, ktorý je môjmu srdcu blízky a nehodlám sa ho tak ľahko vzdať.

Moje obľúbené veci v bodoch Smileknihy: Nicolas Sparks - A walk to remember, Michelle Zink - Proroctvo sestier, Stephenie Meyerová - Hostiteľ
hudba: Helloween, Avantasia, Edguy, Sirenia, Delain, Epica, Leave´s Eyes, Xandria, Gamma Ray, HammerFall, Sonata Arctica, Paramore, Muse, Blind Guardian, Nightwish, Within Temptation, Children of Bodom, Krypteria, Freedom Call, Lacuna Coil, MANYAC, Primal Fear, FreeBird, RebelSky, The Letter Black
filmy: A walk to remember, Unborn, Tangled, Step up 3, Dear John, Forest Gump, 3:15 zomrieš, Exorcizmus Emily Rose, Despicable me, Trója, Nočná more z Elm street, Mŕtva nevesta, Nočná more pred Vianocami, Sweeney Todd, Piráti z Karibiku, Interview s upírom, Kvety v podkroví
seriály: The Vampire Diaries, Supernatural, Being Human /US/, Glee, Dva a pol chlapa, CSI:Miami, Switched at birth, Nikita
farby: fialová, modrá, červená, čierna

Sama o sebe hovorím, že som neskutočný lenivec, a tvrdohlavejšiu osobu by ste pod slnkom nenašli. Ale aj napriek tomu sa snažím byť priateľská, úprimná a milá. V živote sa riadim heslo "Nikdy nerob druhým veci, ktoré nechceš, aby robili tebe!" a "Všetko zlé sa každému raz vráti."

Tak a teraz ste na rade vy Smile
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Mimi Št júl 28, 2011 10:33 pm

Tak ja sa tiez pridam k Sue. Very Happy
Volám sa Magdaléna mám 23 rokov takisto mi nieje cudzia ziadna sranda. Ja na rozdiel od Sue radsej kreslim ako pisem pretoze to mi ide omnoho viac ajked obcas fusujem aj do toho pisania. Embarassed Dalej rada fotim, alebo tvorim (cokolvek lol! ), pocuvam hudbu - hlavne metal, takisto rada citam a rada si pozriem zaujimavy film ci serial.

Medzi moje oblubene knihy patria Alchymista, Čachtická pani, Modrá krv, Dobré znamenia, Dracula, Chlapec v pasikovanom pyzame, Anjeli a démoni aaaa isto by sa este nejake nasli... study

Co sa hudby tyka tak to je veelka kopa metalovych kapiel (ajked nielen) medzi tie naj patria Helloween, Edguy, Sonata Arctica, Avantasia, Epica, Delain, Gamma Ray, Children Of Bodom, Manyac, Freebird, Hammerfall....

Medzi filmy by som isto zaradila filmy Forrest Gump, Zelena mila, Interview s upírom, Burtonove filmy vseobecne , Pamati gejse, Kralovstvo nebeske, Krstny otec, Pianista, Fantom Opery, Chlapec v pasikovanom pyzame, Vykupenie z vaznice Shawshank a ani ma nenapadnu vsetky Smile

A serialy tak tu jednoznacne patri Supernatural (ajked asi nie posledne serie pri ktorych neviem co to vlastne pozeram scratch ), The Vampire Diaries, Switched At Birth, The Simpsons, Criminal Minds, Carnivale, Being Human (US), Stargate (SG-1, Atlantis), Poltergeist – The Legacy, Bones, Castle, Mafstory, ...

tak asi tolko o mne Razz
Mimi
Mimi
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 140
Join date : 17.07.2011
Age : 36
Bydlisko : between Heaven and Hell :)

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Michelle Pi júl 29, 2011 8:07 am

Nie som si istá tým, nakoľko aktívnym členom tohto fóra budem, pretože zo žiadneho fóra sa doposiaľ nestal môj dobrý priateľ - nie žeby som ich teda vyskúšala viac než jedno. Ale snáď by sa to tentokrát mohlo zmeniť What a Face Ako teda začať? Volám sa Michaela, čo ste mohli vydedukovať už z mojej superoriginálnej prezývky. Zatiaľ mám stále 19, momentálne sa nachádzam na prahu medzi koncom strednej a začiatkom vysokej školy. Čo by o mne mal vedieť každý, kto sa so mnou pustí do debaty, je fakt, že som blázon do upírov a všetkého upírskeho. Ak práve nečítam nejakú upírsku knihu, nepozerám upírsky film alebo seriál, či nepíšem upírske príbehy, tak robím grafiku k upírskym seriálom. Nie, žartujem, občas sa vrhnem aj na niečo vlkolačie Razz

Obľúbené...
Knihy: Anita Blake od L.K.Hamiltonovej, Kroniky Amberu od Rogera Zelazneho, Harry Potter od Vy-viete-koho, Mercy Thompson od P. Briggsovej, Kulhánkov Noční klub a v neposlednom rade na úplne prvom mieste (logicky na konci) je Vampire Academy od Richelle Mead
Filmy: Návrat do budúcnosti, Fakulta, School of rock, Princess Mononoke, Tangled, Moulin Rouge, Wild Child, The Ugly Truth, Speak, Avatar...
Seriály: Buffy the Vampire Slayer, Glee, Legend of the Seeker, Merlin, Fringe, Friends, IT Crowd, Psych, Step by step, True Blood...
Hudba: Daniel Landa, Muse, Divokej Bill, Nickelback, Evanescence, Christophe Beck, Sarah Mclachlan, Adele

Milujem predovšetkým upírov, mačky a myši, čierne ruže, písanie, knihy, fantastiku, grafiku, HTML, čiernu farbu, podkolienky, diela Victorie Frances, spánok a sarkazmus. Na druhej strane neznášam hmyz, výšky, výťahy, búrky (pretože rušia každý signál), škoricu, hlúpe otázky a hip-hop (ináč počúvam úplne všetko Razz )
Michelle
Michelle
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 1
Join date : 29.07.2011
Age : 32
Bydlisko : Ďaleký východ

http://livingdeadgirl.delirious-soul.net/

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  wiktoria Pi júl 29, 2011 1:11 pm

Dobre tak sa pridám aj ja. Volám sa Alexandra ale už roky na nete použivám meno Wiktoria. ako som sa k tomu dostala je dlhý pribeh ale už som si na to aj zvykla. Môžem o sebe povedať tak ako o mne hovori aj moja rodina že som trochu bláznivá ale ja sa len rada zabávam aj ked väčšinou na veciach ktoré nie každy pochopí. Mám rada zvieratá hlavne mačky. teraz mám len tri ale už som mala aj viac a už od detstva mám korytnačku Eliho ktorý je odo mna mladší len o pár rokov Laughing .
Tiež rada píšem. napísala som niekoľko poviedok aj ked niektoré by sa podľa dlžky nazvať poviedkami asi nedali. Aj ja túžim raz vydať knihu síce si velké nadeje nerobím a aj nadalej si píšem len tak pre seba. Predtým som sa venovala aj grafike alebo kresleniu ale teraz už nie pretože so svojimi výtvormi nikdy nie som spokojná.
Svojimi záujmami a obľúbenými vecami sa asi budem od ostatných tu líšiť tak to dúfam budete rešpektovať.
Zo serialov milujem mysteriozne a sci fi seriály a najradšej mám Supernatural sice to už nie je čo bývalo. Takisto rada pozerám britské serialy ako Doctor Who, Torchwood alebo Primeval. Nemám rada upírov a všetko čo ja s nimi spojené takže upirske knihy a serialy medzi moje obľúbené nepatria, síce mám veľa známych ktorý ich majú najradšej. tiež mám rada kriminálky ako všetky CSI a Criminal Minds. Popritom ak je čas si rada pozriem v telke aj telenovelu ale len ak davajú nejakú dobrú čo asi v súčasnej dobe nehrozí Laughing .
Filmy pozerám len zriedka velmi mi na to neostáva čas tak si na nejaké obľúbene ani nespomeniem aj ked som videla pár skutočne dobrých filmov a niektoré som pozerala aj viac krát.
moja oblúbená hudba je pop, nikdy nedokázala prísť na chuť rýchlejšej hudbe ako napríklad metal a podobne. ale najradšej mám španielske hudbu. Skrátka milujem španielčinu. je to pre mňa krásný jazyk ktorý sa učím už od základnej.

to je asi všetko viac mi to už naozaj nenapada.
wiktoria
wiktoria
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 23
Join date : 29.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Kúsok pri Leviciach

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Sue Pi júl 29, 2011 9:45 pm

všetkých tu srdečne vítam

wiki: ver mi že ani ja so svojou grafikou nikdy nie som spokojná ale isto by som si rada pozrela aj tvoje výtvory Smile ver mi že nie si jediná ktorá nemá rada upírov a je to len vec vkusu a podobne Smile

michelle: my sa myslím že takmer vo všetkom oblúbenom zhodneme Smile

Mimi: ale to fušovanie do písania ti riadne ide Wink musíme zrealizovať tú našu spoločnú spn poviedku, deal? Smile
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Patty Pi júl 29, 2011 10:01 pm

Když už jsem se přihlásila, mohla bych se taky představit (mimochodem založit tohle forum byl skvělý nápad) :-) Mé pravé jméno je Petra, přezdívku Patty používám už pár let, přesněji od prvního ročníku střední školy, kdy mi tak začala říkat profesorka angličtiny :-) Mým velkým koníčkem je grafika, i když ani zdaleka v tom nejsem tak dobrá jak bych být chtěla a knihy, bez kterých si nedokážu život představit.

Co byste asi měli vědět je fakt, že jsem seriálový maniak. Mezi moje největší srdcovky patří: Buffy the vampire slayer, Angel, Moonlight, Bones, Legend of the Seeker, Hawaii Five-0, Fringe, The Big Bang Theory, Friends, Supernatural, Gilmore Girls, Game of Thrones a mnoho, mnoho dalších.

Oblíbené filmy: The King's speech, The Time Traveler's Wife, Alice in Wonderland, The Air I Breathe, Cruel Intentions a všechny animované od Disneyho Very Happy

Oblíbená hudba: poslouchám všechno co mě v danou chvíli zrovna zaujme, momentálně pořád dokola písničky z Glee, kdybych měla jmenovat nejoblíbenější kapelu byli by to Lifehouse a Nickelback.
Patty
Patty
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 34
Join date : 29.07.2011
Age : 33

http://nightdreamer.delicate-flower.com/

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Sue Pi júl 29, 2011 10:03 pm

vitaj Patty Smile no tak tých seriálových maniakov je tu asi viac Very Happy ale ehm Very Happy a dúfam, že svoju grafiku sem budeš pridávať lebo bude zle Smile dúfam, že sa ti na fore bude páčiť Smile
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Mimi So júl 30, 2011 12:17 am

tak aj ja vitam nove osobky Cool ako tak sledujem tak je tu kopec talentov Very Happy dufam ze ukazete niektore svoje vytvory Wink
Mimi
Mimi
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 140
Join date : 17.07.2011
Age : 36
Bydlisko : between Heaven and Hell :)

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Deftie So júl 30, 2011 12:47 am

Ahojte Smile

Takže, volám sa Jana, na niektorých fórach vystupujem pod prezývkou JMMM (Jana-Mária Mária Magdaléna Twisted Evil), ale prezývka Deftie ma sprevádza už zopár rôčkov (asi tak 7), na nete je takmer vždy voľná, a tak som si ju privlastnila. História tohto mena nie je veľmi zložitá a vznikla vlastne z toho, že na strednej som zbožňovala Deftones (sladkých to 16 Rolling Eyes) a tak Deftie.

Čo by ste asi o mne mali vedieť. Mám 23, pravdepodobne mi prischne prívlastok "večná študentka" a mojím najväčším talentom je prevracanie očí. Vážne, keby bola na to olympiáda, asi by som vyhrala. Často ma vedia nadchnúť niektoré veci a jednou zo zlých vlastností je, že ma rovnako rýchlo aj prestanú baviť. Z tých stálejších by som vymenovala také tie klasiky ako hudba, filmy, seriály, knihy či humor.

Hudba: metal, metal, metal a ešte raz metal. Iná hudba je pre mňa takmer nestráviteľná a ani sa o prienik iných štýlov do môjho života nesnažím. Z kapiel by som spomenula Mayhem, Belphegor, Behemoth, Satyricon, Immortal, Arkona, ...

Filmy: mainstream. Nejde o to, že by som si nevedela užiť aj trochu nezávislejší film, ale najväčšia zábava je pre mňa horor, či thriller, alebo nenáročná komédia. Celkovo, zbožňujem allenovky, nolanovky, aronofskovky, nenávidím lynchovky a burtonovky. Z tých obľúbenejších (mainstreamových i nezávislejších) Svet podľa Prota, Dokonalý trik, Match Point, Darebáčikovia, Constantine, X - Men, Matrix, Santa Sangre, Ghost World, Insidious, Nightmare on Elm Street (originál), Omen (remake), Posledný skaut, Gauneri...

Seriály: len a jedine dva štýly - mysteriózne a komediálne (občas kuknem aj kriminálku, ale musí tam byť vtip, aby ma zaujala - napr. jednen z najobľúbenejších celkovo Sherlock). Z komediálnych milujem najmä britcomy (Black books, IT Crowd, Father Ted, Spaced, ...), ale pozriem aj klasické sitcomy (HIMYM, Friends). Mojou vášňou sú však mysteriózne seriály a takmer vždy si pozriem aspoň pár častí, bohužiaľ väčšina z nich končí v pomyslenom koší. Z tých pre mňa úspešných (1. miesto) Supernatural, potom nezoradené Buffy, Vampire Diaries, Being Human (US), celkom ma zaujal aj Teen Wolf (hovorte si, čo chcete, ale myslím, že kvalita podobná ako TVD), Moonlight, ...

Knihy: v tejto kategórii som asi najvýberavejšia, keďže čítam výlučne hororové a mysteriózne knihy. Kráľom tohto žánru je King a teda aj u mňa ho nájdete najčastejšie v rukách... z obľúbených (nielen kingoviek) Nadaný žiak, Dracula, Osvietenie, Nezbytné věci, Mních, Poove hororové poviedky, ...

Humor: vtipy moje každodenné. Suchý britský, či čierny humor sú moje veľmi obľúbené, ale najradšej mám matematické (prečo asi), alebo programátorské...

Takže to by som bola v hrubom predstavení ja. Samozrejme, nielen záľuby a záujmy robia človeka, ale najmä jeho názory a v prípade fóra, komenty. Tak snáď bude toto fórum Deftie-friendly a budem jeho stálejším návštevníkom aspoň načas.
Deftie
Deftie
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 20
Join date : 29.07.2011
Age : 36
Bydlisko : posledná komnata v zapadnutom mozgu

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Lexy St august 03, 2011 12:17 am

Ahojte, tak pridávam sa aj ja ku tejto skvelej partii ľudí a a trošku sa vám predstavím.. určite som tu najstarší člen (26), tak ma prosím ospravedlňte niekedy za moje konzervatívne názory, ale oni sa tak trošku na mňa lepia pribúdajúcim vekom Smile

Takže tamtararáááá, tu je niečo málo o mne Smile ... Predstavte sa nám :) 273546292
v poslednej dobe už nie som taký nadšený blázon do seriálov ako som bola, ale čo to už mám odpozerané, napríklad Step by step, Supernatural - to je pre mňa No.1, Prison Break - skvelý seriál, takže No.2 v mojom srdiečku Smile ... Dva a pol chlapa, Priatelia

Ku knihám pričuchávam momentálne trošku častejšie ako ku seriálom a tak sa podelím o pár dobrých tipov:
Chatrč, Twilight (komplet), akákoľvek kniha do Paula Coelha, Majster šarkanov-Khaled Hosseini, Malý princ-Antoine de Saint-Exupéry, Očarujúca-John Eldredge, Stasi Eldredge, Pozor, srdce muže!-John Eldredge ..

Taktiež zbožňujem filmy Predstavte sa nám :) 1977832199 a počas dlhých zimných večerov sa ani nič iné nedá robiť, len sledovať skvelé skvosty Smile ..: The King's speech, A walk to remember, Step up 1-2-3, Dear John, Zelena míľa, Moulin Rouge a ďalšie iné filmíky, ktoré chytia za srdce!! Smile a hlavne musia mať hlavu a pätu... filmy typu Prci, prci, prcičky nemusím Sad(

A ešte aby som nezabudla na kategóriu hudba:
-milujem latino,to je moja duša,môj svet,moje všetko! nepochybujem o tom, že som sa mala narodiť na Kube!! Predstavte sa nám :) 935827844
- ale keď mám takú riadnu náladičku, tak jednoznačne u mňa vedie Desmod, Nickelback a veci tomu podobné Smile

Táák a myslím, že by aj stačilo Smile) Predstavte sa nám :) 1773630659
Lexy
Lexy
book freak
book freak

Počet príspevkov : 51
Join date : 02.08.2011

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Mimi St august 03, 2011 1:06 am

tak vitam dalsie dve dusicky Lexy aj Deftie Predstavte sa nám :) 1382626999
Mimi
Mimi
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 140
Join date : 17.07.2011
Age : 36
Bydlisko : between Heaven and Hell :)

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Lexy St august 03, 2011 1:10 am

ďakujem veľmi pekne za privítanie Predstavte sa nám :) 2595273919
Lexy
Lexy
book freak
book freak

Počet príspevkov : 51
Join date : 02.08.2011

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Patty St august 03, 2011 2:43 am

Lexy: Vítej mezi námi Very Happy
Patty
Patty
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 34
Join date : 29.07.2011
Age : 33

http://nightdreamer.delicate-flower.com/

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Sue St august 03, 2011 2:44 am

aj ja ťa vítam Lexy Smile dúfam, že sa tu budeš cítiť dobre medzi nami Smile Predstavte sa nám :) 1382626999
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Lexy St august 03, 2011 2:48 am

Patty a Sue ... ďakujem vám veľmi pekne za privítanie Predstavte sa nám :) 2159460562
Lexy
Lexy
book freak
book freak

Počet príspevkov : 51
Join date : 02.08.2011

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Stormy Št august 04, 2011 5:24 am

Keď ste sa všetci tak pekne predstavili, slušnosť mi káže, predstaviť sa tiež Very Happy

Som anonymnou členkou klubu knihofilov Smile Mojou vášňou sú teda knihy a mám pár hrozných zlozvykov spojených práve s nimi: kupujem ich toľko, že ich nemám kam dávať, mám potrebu ich ovoniavať a neobídem sa bez toho, aby som nepátrala v nejakom meste, alebo obchodnom centre, po knihách Very Happy V internetovom svete si hovorím Stormy, alebo Stormy Whisper. Mojim úradným menom je však Simona. Toho roku oslávim 16 (3. september! Čakám gratulácie ;D), chystám sa do šiesteho ročníka na osemročnom gymnáziu, chcem vyštudovať žurnalistiku a mojim tajným snom je vydať knihu Smile Milujem filmy, hudbu a angličtinu, v ktorej aktívne i čítam. Ako milovníčka angličtiny sa musím priznať, že anglický i americký prízvuk je pre mňa sťa sladká symfónia. Mám zároveň i menšiu úchylku a to je večná zamilovanosť v sexi hlavných hrdinov rôznych kníh (napr. Jace z TMI, Dimitri a Adrian z VA, Ren z Nightshade, Ky z Matched). A aby som nezabudla - nedám dopustiť na animované filmy, resp. rozprávky, ktoré sú mojou drogou Smile Priatelia mi vravia, že som nevyspytateľná, pretože v jednu chvíľu som ako 100 čertov, v druhej o mne ani nevedia. Milujem francúzsky Strassbourg, topánky a vôňu čerstvo uvarenej kávy! Smile
Stormy
Stormy
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 12
Join date : 04.08.2011
Age : 28
Bydlisko : On the end of the Earth :P

http://stormy-whisper.blogspot.com/

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Sue Št august 04, 2011 5:28 am

vitaj Stormy, ver že tých knihofilov je tu viac Razz Predstavte sa nám :) 1382626999
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Stormy Št august 04, 2011 5:33 am

Ďakujem za privítanie, Sue! Smile Predstavte sa nám :) 2155288934 (viem, ten smajlík s tým veľmi nesúvisí, ale je zlatučký Very Happy )
Stormy
Stormy
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 12
Join date : 04.08.2011
Age : 28
Bydlisko : On the end of the Earth :P

http://stormy-whisper.blogspot.com/

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Mimi Št august 04, 2011 7:45 am

tiez ta medzi nami vitam Stormy Predstavte sa nám :) 2488349845 Predstavte sa nám :) 1382626999
Mimi
Mimi
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 140
Join date : 17.07.2011
Age : 36
Bydlisko : between Heaven and Hell :)

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Patty Št august 04, 2011 8:51 am

Vítej Stormy Predstavte sa nám :) 1382626999
Patty
Patty
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 34
Join date : 29.07.2011
Age : 33

http://nightdreamer.delicate-flower.com/

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Lexy Št august 04, 2011 9:36 am

vítam ťa medzi nami Stormy Predstavte sa nám :) 1382626999 ... a narodeniny máš v rovnaký deň ako môj priateľ, hehe, takže určite nezabudnem gratulovať!! Smile
Lexy
Lexy
book freak
book freak

Počet príspevkov : 51
Join date : 02.08.2011

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Stormy So august 13, 2011 8:03 am

Ďakujem, baby! Smile

Lexy: Fíha, vážne? Smile Je asi druhý človek, ktorého poznám, čo má narodeniny v ten istý deň ako ja Smile Ale trojka je krásne číslo Smile
Stormy
Stormy
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 12
Join date : 04.08.2011
Age : 28
Bydlisko : On the end of the Earth :P

http://stormy-whisper.blogspot.com/

Návrat hore Goto down

Predstavte sa nám :) Empty Re: Predstavte sa nám :)

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 :: Ostatné :: Spovednica

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.