Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Switched at birth

2 posters

 :: Seriály :: Others

Goto down

Switched at birth Empty Switched at birth

Odoslať  Sue Št júl 28, 2011 9:16 pm

Nový seriál, ktorý som začala pozerať vďaka Mimi, nejde tu o žiadne nadprirodzené bytosti, upírov, či anjelov by ste márne hľadali. Je to príbeh dvoch dievčat, Daphne a Bay, ktoré po narodení zamenili v pôrodnici. Keď Bay v škole na hodine biológie (aspoň tak sa mi zdá) si spolu so spolužiakmi robia krvné testy, zistuje, že sa nezhodujú s krvnou skupinou jej rodičov, preto sa vyberú do nemocnice, kde im potvrdia, že Bay nie je ich biologická dcéra. Začína sa pátranie po ich skutočnej dcére, Daphne, ktorá je hluchá. Obe rodiny sa stretávajú, aby sa lepšie spoznali.

Zatiaľ vyšlo osem epizód, z ktorých som videla sedem, ale musím vám povedať, že tšento seriál má chytil za srdce príbehom, ktorý opisuje. Veľmi sa mi páči, že je zo života, presne toto sa môže stať a isto sa aj stalo niekde na svete, len my o tom nevieme. Je úžasné sledovať Daphne, práve ona a jej kamarát Emmett sú moje obľúbené postavy, hlavne kvôli prístupu a charizme, ktorú vyžarujú. Tí, ktorí ste o tomto seriály ešte nepočuli vrelo odporúčam Smile
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

Switched at birth Empty Re: Switched at birth

Odoslať  Mimi Ut august 02, 2011 8:09 pm

No ja som na tento serial narazila uplne nahodne pri hladani nejakeho ineho na pozeranie aby som si skratila chvilu Very Happy no a hned som skukla nejakych 6 epizod no podla mna fakt podareny serial ziadna priserka tam na vas za rohom necaka ani nijaky vrah proste serial zo zivota a situacia co sa moze stat a bohuzial sa aj niekedy stava. Smile

A po vzhliadnutí najnovšej 9 epizódy sa mi este viac znechutila postava Bay Switched at birth 2209058302 to je neuveritelne ja tu postavu nemozem ani citit Suspect a to je len zaciatok serialu tak taketo rekordne znechutenie sa nepodarilo ani Samovi zo Supernaturalu Switched at birth 2395918778 Switched at birth 1350027288
Mimi
Mimi
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 140
Join date : 17.07.2011
Age : 36
Bydlisko : between Heaven and Hell :)

Návrat hore Goto down

Switched at birth Empty Re: Switched at birth

Odoslať  Sue Ut august 02, 2011 8:14 pm

no asi tak Mimi, zakopať Bay, zabiť Bay, zbaviť sa Bay Switched at birth 1444320151 Switched at birth 2209058302 a to nepochopiteľné správanie Emmetta, pre boha, čo na nej ten chlapec vidí, ach jaj, a chuda Daphne, ked sa to dozvie Sad jeho maminka má moje obrovské sympatie Switched at birth 2595273919
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

Switched at birth Empty Re: Switched at birth

Odoslať  Mimi Ut august 02, 2011 8:19 pm

no tak ako jeho mama je moj clovek Twisted Evil len mohla aj jej vynadat ach jaj to by som si uzila bounce Laughing a som velmi zvedava kedy jej to povedia ked sa obaja tvaria ze nic nic nic a pritom no skoda slov mne k sebe nejdu zvlast ked ona pri jednom telefonate od Daphne hned utecie a vyvolava byvalim kkso Suspect
Mimi
Mimi
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 140
Join date : 17.07.2011
Age : 36
Bydlisko : between Heaven and Hell :)

Návrat hore Goto down

Switched at birth Empty Re: Switched at birth

Odoslať  Sue Ut august 02, 2011 8:20 pm

asi tak, a teraz ked si Daphne priznala že ho má rada, tak to bude ešte zaujímavé, a Emmett jej klame :/ kks čo s ním tá mrcha robí je neskutočné.
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

Switched at birth Empty Re: Switched at birth

Odoslať  Mimi Ut august 02, 2011 8:25 pm

no to bude vesele ale ako ved Bay sa sprava ako totalna krava to ako skoda slov na nu ako tu by sa ta priserka za rohom alebo vrah aj sikol Switched at birth 3041448760 Laughing Laughing a teraz mi napadlo ze keby jej aj vynada ona by jej velke H asi aj rozumela by nestihala sledovat co jej vravi lol! a presne ako co z neho porobila zrazu vsetkym klame a neviem co ako... Switched at birth 3864879675 Switched at birth 2837247228 Laughing Laughing
Mimi
Mimi
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 140
Join date : 17.07.2011
Age : 36
Bydlisko : between Heaven and Hell :)

Návrat hore Goto down

Switched at birth Empty Re: Switched at birth

Odoslať  Sue Ut august 02, 2011 8:28 pm

no to bude a ked ešte bude mať seriál prestávku, vrrrrr, nevadí no .. tak na tú hádku by som sa pozrela Very Happy ako ked bola u nich a povedala tú blbosť, teda ukázala, som nemohla, zabité Very Happy no proste Bay, a najhoršie je, že Emmett si to neuvedomuje a dúfa, že ich vzťah by mohol fungovať, ale to by nemohla byť Bay
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

Switched at birth Empty Re: Switched at birth

Odoslať  Mimi Ut august 02, 2011 8:32 pm

no som seriozne zvedava na to ich fungovanie vztahu ked sa ona uraza za kazdu blbost... Suspect
Mimi
Mimi
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 140
Join date : 17.07.2011
Age : 36
Bydlisko : between Heaven and Hell :)

Návrat hore Goto down

Switched at birth Empty Re: Switched at birth

Odoslať  Sue Ut august 02, 2011 8:35 pm

a teraz pochybujem že povedia Daphne že sú spolu, a tá jej žiarlivosť ach jaj škoda slov
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

Switched at birth Empty Re: Switched at birth

Odoslať  Mimi Ut august 02, 2011 8:40 pm

sak to a este sa urazi ze ju foti hej no vyzeralo to sice vselijak ked mal po stene jej fotky mne to v prvom momente pripomenulo film s nejakym psychopatickym vrahom co sleduje svoju obet hej no lol! ale tak su kamosi a ako dlho boli a ked rad foti omg jasne ze ju fotil ona co cakala ze teraz vsetsko spali zahodi roztrha lebo wohoooo Bay na scene.... hm
Mimi
Mimi
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 140
Join date : 17.07.2011
Age : 36
Bydlisko : between Heaven and Hell :)

Návrat hore Goto down

Switched at birth Empty Re: Switched at birth

Odoslať  Sue Ut august 02, 2011 10:15 pm

však to Very Happy dosť zaujímavo to vyzeralo, ale je to aj pochopiteľné, a ja verím, že to s Bay je len dočasné pobláznenie, inak si to neviem vysvetliť
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

Switched at birth Empty Re: Switched at birth

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 :: Seriály :: Others

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.