Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Watchmen

4 posters

Goto down

Watchmen Empty Watchmen

Odoslať  Terrik Št júl 28, 2011 10:16 am

Tak zdravím
A tohle mě utkvělo v paměti. Jednou jsem šla do kina.No nejen jednou. Ale tohle bylo extra. Sedla jsem si s obrovskoukolou a popcornem a těšila se (podle traileru) na nádherný film....strážci. v hlavě mi utkvěl akorát ten žlutej smajlík. Jinak jsem tři hodiny seděla a čekala až film začne a naskočili titulky. Dalším důvodem proč jsem tam šla byl soundtrack. Ale ten pár dní před preiérou zrušili:D
No film ukazoval akorát tak nenávist USA x Rusko a jinak nic... ale zpětně se tomu směju:D
Terrik
Terrik
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 27
Join date : 28.07.2011

Návrat hore Goto down

Watchmen Empty Re: Watchmen

Odoslať  Mimi Št júl 28, 2011 10:20 am

Tak ja som tento film videla len raz ako tiez si myslim ze nieco extra to nebolo ale tak ked je na to dobra partia a dobre sa to zhovadi je z toho celkom dobra komedia Laughing Laughing Laughing
Mimi
Mimi
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 140
Join date : 17.07.2011
Age : 36
Bydlisko : between Heaven and Hell :)

Návrat hore Goto down

Watchmen Empty Re: Watchmen

Odoslať  Sue Št júl 28, 2011 10:46 pm

tak ja som Watchmenov nevidela celých, ale mám tento film v pc a asi by sa aj patrilo dopozerať to .... ale musím s vami súhlasiť že to čo som zatial videla, nebolo nič moc no Smile
Sue
Sue
vedúca
vedúca

Počet príspevkov : 181
Join date : 16.07.2011
Age : 35
Bydlisko : Highway to hell!!! :)

http://darkangelsoul.delicate-flower.com

Návrat hore Goto down

Watchmen Empty Re: Watchmen

Odoslať  Deftie So júl 30, 2011 12:57 am

Musím sa pridať. Na film som sa tešila, ešte keď som k tomu videla to hodnotenie, tak som neváhala to stiahnuť... Ako, nevravím, že to bol príšerný film a nikdy viac si ho nepozriem, ale skôr precenený...
Deftie
Deftie
obyčajný človek
obyčajný človek

Počet príspevkov : 20
Join date : 29.07.2011
Age : 36
Bydlisko : posledná komnata v zapadnutom mozgu

Návrat hore Goto down

Watchmen Empty Re: Watchmen

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.